Aukščiausia eglės dekoracija iš megztų kvadratėlių

Lietuvos rekordas: Aukščiausią – 5,47 m aukščio – eglės dekoraciją iš nertų ir megztų kvadratėlių sukūrė Rokiškio kultūros centro Priemiesčio padalinio Bajoruose ,,Vidurdienio damų“ klubo narės, minėdamos klubo dvidešimties metų jubiliejų. Kūrinys visuomenei pristatytas 2023 m. gruodžio 2 d.

Prie rekordą pelniusios dekoracijos beveik vienerius metus vąšeliais ir virbalais darbavosi 14 damų ir …1 džentelmenas – Rimas Milaknis!
„Buvo net viešas nėrimas, kai važiavome į Latviją, sėdėjome prie jūros ir nėrėme – buvo puiki atrakcija. Kvadratėlių spalvos įvairios, bet – pagal sumanymą – kiekviename jų turėjo būti nors kiek žalios spalvos“, – pasakojo ,,Vidurdienio damų“ klubo vadovė Nijolė Knečiūnaitė Čirūnienė. Ir pajuokavo, kad vaikščioti po Bajorus vilkint žaliu megztiniu jau nuo pavasario buvo pavojinga – moterys negailestingai ardė mezginius ir nėrė kvadrato formos detales būsimai Kalėdų dekoracijai.
15 cm x 15 cm kvadratėliai (jų organizatoriai suskaičiavo net 2792!) buvo viela sujungti į juostas, o iš juostų ir maždaug vieno metro stilizuotos viršūnės suformuota eglutė-dekoracija.

Lietuvos rekordą registravo ,,Rekordų akademija”.

Lietuvos rekordas. ,,Vidurdienio damos", Rokiškio r.
,,Vidurdienio damų" klubas, Rokiškio r.
Facebook
LinkedIn
Pinterest
El.paštas