Daugiausia medalių iškovojęs šešiametis

Lietuvos rekordas: Daugiausia medalių (61 aukso, 14 sidabro ir 7 bronzos) oficialiose varžybose iškovojęs šešiametis – Eljotas Zaremba iš Šilutės. Rekordas registruotas 2024 m. vasario 26 d.

Didžioji dalis medalių iškovota Jiu-Jitsu varžybose, vykusiose ne tik Lietuvoje, bet ir įvairiose ES šalyse, taip pat JAV, Šveicarijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Tarp trofėjų – ir 15 taurių bei NAGA čempiono diržas iškovotas JAV vykusiame čempionate. Medalius Eljotas pelnė ir kitose sporto šakose – motokrosas, keturračiai, bėgimas, dviračiai. Tarp aktyvių pomėgių – ir futbolas, plaukimas bei …draugiškos imtynės su savo vokiečių aviganių šuniuku Pupa.

Pasiteiravus, ar įtemptoje darbotvarkėje jaunajam sportininkui lieka laiko ir darželiui, jo tėtis Aurimas patikino, kad stengiasi viską suderinti: berniukas lanko Šilutės lopšelį – darželį ,,Ąžuoliukas”, o jo mėgstamiausios pamokėlės yra anglų ir matematika. Laisvalaikiu Eljotas mėgsta statyti namus iš Lego kaladėlių. Beje, jo statomi namai yra labai panašūs į …Dubajaus pastatus. Galbūt todėl, kad pačios mėgstamiausios ir laukiamiausios jo varžybos – tos, kurios vyksta Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Rekordą registravo Lietuvos rekordų registravimo agentūra ,,Rekordų akademija”.

Facebook
LinkedIn
Pinterest
El.paštas