Daugiausia vienos markės automobilių lenktynių trasoje 

Lietuvosrekordas: Daugiausia vienos markės automobilių – 36 Porsche – važiavo žiedine lenktynių trasa 2022 m. balandžio 16 dieną, Febi Speedfest.lt naujojo sezono atidarymo renginio metu.

Kauno rajone, Kačerginėje, esanti 3350 m ilgio vienintelė Lietuvoje žiedinė (,,Nemuno žiedo”) trasa sutraukė būrį automobilių entuziastų su šeimomis.

36 trasa skrieję Porsche automobiliai, remiantis renginį stebėjusio laiko matavimo komandos nario Sauliaus Vilčinsko pateiktais duomenimis, visą trasos ilgį įveikė per 3 minutes ir 8 sekundes. Tai yra apie 64,15 km/val vidutinis greitis.

Lietuvos rekordas
Lietuvos rekordas

Rekordu siekta perduoti žinutę

Anot renginį organizavusios speedfest.lt bendruomenės atstovo Vyčio Šliažo, rekordu siekiama parodyti, jog ši vienintelė Lietuvoje žiedinė trasa yra reikalinga ne tik profesionaliems sportininkams, bet ir automobilių entuziastams bei mėgėjams, visuomenei.

Jam antrino ir kolega, Vytas Bilinskas: „Vienintelė Lietuvoje esanti lenktynių trasa tikrai nėra puikiausios būklės, tad šiuo rekordu norėjome pasidžiaugti gausiu savo bičiulių būriu ir tuo pačiu atkreipti atsakingų institucijų dėmesį į tai, kad trasos reikia ne tik profesionaliems sportininkams, bet ir paprastiems žmonėms. Tai vieta, kur žmonės tobulina savo vairavimo įgūdžius, gerai leidžia laiką ir stiprina savo tarpusavio ryšius bei užmezga naujus. Tai Lietuvos ,,benzingalvių” pagrindinė vieta, kurią norime matyti dar ilgai gyvuojančią ir prižiūrėtą“.

Lietuvos rekordas
Lietuvos rekordas: daugiausia automobilių

Ar priimsite draugišką Febi Speedfest.lt iššūkį?

Organizatoriai draugiškai kviečia kitų automobilių gamintojų entuziastų klubus siekti pagerinti rekordą ,,daugiausia vienos markės automobilių lenktynių trasoje” ir sako, kad tai galėtų tapti gražiu ir draugišku automobilininkų bendruomenės žaidimu. Ar priimsite šį iššūki?

Artimiausias Febi Speedfest.lt renginys vyks vasarą, liepos 23 dieną, taip pat Nemuno žiedo trasoje.
Organizatoriai neslepia, kad kaip ir kiekvieną syki stengsis nustebinti dalyvius bei žiūrovus pramogomis ir geru laiku. https://www.speedfest.lt

Pasiektas Lietuvos rekordas: automobiliai
Pasiektas Lietuvos rekordas
Facebook
LinkedIn
Pinterest
El.paštas