Didžiausia gėlė modulinio origami technika

Lietuvos rekordas: Didžiausią gėlę – 104 cm skersmens ir 326,56 cm apimties – modulinio origami technika sukūrė Kauno tardymo izoliatoriaus suimtieji/nuteistieji 2022 m. lapkričio 18 d.

Noras papuošti kamerą tapo hobiu, o ilgainiui pelnė ir Lietuvos rekordą – taigi, puikiausias įrodymas, jog rekordų galima siekti visur ir visada.
Lotoso žiedą, padedami Kauno tardymo izoliatoriaus darbuotojų Gitanos ir Indrės, nuo rugsėjo mėnesio kūrė Rimvydas, Igoris, Darius, Tautvydas, Marius ir Robertas. Lankstymui skirdavo apie dvi valandas per savaitę. Na, ir laisvalaikiu šiek tiek lankstydavo kameroje. Lotosą kūrėjai ketina padovanoti Kauno Botanikos Sodui – kad kūrinys taptų prieinamas ir plačiajai visuomenei. Kauno tardymo izoliatoriuje yra sukaupta nemaža meninių darbų kolekcija. O vienas pagrindinių rekordinės gėlės kūrėjų – Rimvydas – yra lankstęs povus, nykštukus, skorpionus, žvakes, gėles, vazas, egzotinius paukščius ir …netgi gulbę Ukrainai!
„Man labai patinka lankstyti, dėlioti ir matyti kaip susidėlioja kažkas gražaus, įdomaus. O jei tai džiugina ir kitus, tai jaučiuosi labai gerai. Tikiuosi, kad šis hobis kada nors taps mano verslu“, – sako Rimvydas. 
Na, o mes tikimės, jog šis Lietuvos rekordas taps dar didesne paskata – svajoti, kurti, siekti!

Didžiausia gėlė modulinio origami technika – lotosas, sukurtas Kauno tardymo izoliatoriuje. Dalijamės nuotraukomis:

Lietuvos rekordas. Rekordų diena
Lietuvos rekordas. Rekordų akademija
Lietuvos rekordas. Didžiausia gėlė sukurta modulinio origami technika
Facebook
LinkedIn
Pinterest
El.paštas