Ilgiausiai kirpo plaukus

Lietuvos rekordas: Ilgiausiai – 36 val. 3min. ir 52 sek. – kirpo ir formavo plaukus plaukų stilistas Kevin Gigevič ilgiausiai – 38 val. 24 min. ir 18 sek. – trukusioje tiesioginėje televizijos laidoje, transliuotoje per Delfi TV, iš Wella studio Vilnius, 2023 m. rugsėjo 16-17 d.

Per visą rekordo siekimo laiką Kevinas apkirpo ir bendravo su 36 skirtingais žmonėmis – sportininkais, menininkais, gydytojais, nuomonės formuotojais, pramogų pasaulio atstovais. Pasinaudojo 5 pertraukomis po 25 minutes ir viena 15 minučių pertraukėle. Pertraukų laikas buvo išskaičiuotas iš TV transliacijos laiko.
Rekordas pakankamai sudėtingas. Kaip labai taikliai pastebėjo viena iš rekordo siekime dalyvavusių klienčių – daugiasluoksnis. Reikalaujantis fizinės ištvermės – Kevinui teko kovoti su fiziniu nuovargiu ir periodiškai užpūsdavusiomis miego bangomis. Šalia to, reikėjo išlaikyti koncentraciją bei profesionaliai atlikti pagrindinę rekordo funkciją – kirpimą ir plaukų formavimą. Daug energijos atėmė ir bendravimas su klientais, kuris buvo tikrai įdomus ir įvairus turinio prasme. Džiugu, kad visus šiuos elementus Kevinui pavyko sklandžiai suderinti.
Kevinas pagerino savo paties – 24 valandų – plaukų kirpimo ir formavimo rekordą, pasiektą šių metų vasario mėnesį. Taip pat Virtuvės mitų griovėjų ir Alfo Ivanausko llgiausios tiesioginės TV laidos, trukusios 30 val. ir 22 minutes, rekordą.
 
Rekordą stebėjo ir registravo Lietuvos rekordų agentūra ,,Rekordų akademija”.
 

Visą beveik dvi paras trukusį rekordo siekimo procesą transliavo Delfi TV. 

Plačiau skaitykite Delfi portale.

Facebook
LinkedIn
Pinterest
El.paštas