Masiškiausias tostas

Masiškiausias tostas, kurį vienu metu sakė 1064 žmonės – „Už Alytų ir „Alitą!“ – nuskambėjo 2023 m. birželio 17 d. Alytaus m. Dainų slėnyje, švenčiant „Alitos“ 60-ąjį jubiliejų bei Alytaus miesto 442-ąjį gimtadienį. Sumanymo autoriai – AB „MV GROUP Production“.

Gausi minia alytiškių ir miesto svečių Alytaus miesto 442-ojo gimtadienio šventėje tapo nuotaikingo rekordo bendraautoriais – ištarė masiškiausią tostą. Keldami vietos gamykloje gaminamo nealkoholinio gėrimo ,,Alita LIVI” taures 1064 žmonės vienu metu garsiai sušuko: „Už Alytų ir Alitą!“. Dzūkų neišgąsdino nei prieš pat renginį audringai nušniokštusi liūtis, sukėlusi daug nerimo organizatoriams, nei tuoj tuoj vėl prapliupti grasinę debesys. Į masiškiausio tosto iniciatyvą noriai įsitraukę alytiškiai neslėpė pasididžiavimo gimtąjį miestą visame pasaulyje garsinančia ,,Alita”, su kuria užaugo kelios miesto kartos, ir tikino, kad šią įspūdingą akimirką, kai Dainų slėnyje aidėjo tūkstantinės minios sakomas tostas, įsimins ilgam kaip vieną ryškiausių šiemet vykusios šventės akcentų.

Tostų rekordai pasaulyje

Su tostais susijusių pasaulio rekordų yra ir Gineso rekordų registre. Vienas įdomus ir nuotaikingas pasaulio rekordas buvo pasiektas Šveicarijoje, Lucernoje: 2022 m. birželio 25 d. 1 616 asmenų surengė Ilgiausią tostų estafetę, paeiliui sakydami pačius įvairiausius tostus. Šio rekordo siekimą organizavo Lucernoje veikianti alaus darykla Eichhof AG, na o rekordo pagrindinis siekis buvo suburti žmones po sudėtingo Covid laikotarpio, pralinksminti ir tiesiog visiems drauge sukurti gražią ir nepamirštamą akimirką. 

Na, o masiškiausio tosto Gineso rekordas priklauso …pačiam Ginesui. Rekordų agentūrai skirtą ,,Didįjį Gineso tostą“ 2001m. vasario 23 dieną, vienu metu, visose Jungtinėse Amerikos Valstijose – restoranuose, baruose, koncertų vietose – sakė net 462 572 asmenys!

Alita LIVI, Lietuvos rekordas
Lietuvos rekordas: masiškiausias tostas

Alytų ir ,,Alitą” sieja ypatingas ryšys

„Esame labai laimingi, kad į kvietimą siekti bendro rekordo atsiliepė tiek daug žmonių ir susidarė milžiniškas choras. Visi dalyviai įrodė, kad „Alita“ yra jiems artima, kad 60-metį švenčianti gamykla visada buvo ir bus Alytaus dalis – kurianti ir auganti kartu su miestu. Kaip šiandien pasiekėme šį rekordą, taip visada drauge mes rašome savo miesto istoriją, dalijamės pasiekimais ir pergalėmis. Nes be bendrų pastangų šiandien neturėtume produkcijos, kuri atstovauja Alytui ir Lietuvai visame pasaulyje. Tikime, kad atkaklus 

Lietuvos rekordas. Pasiruošimas

darbas visada sulaukia pripažinimo ir įvertinimo, todėl šiandien iškilmingas tostas skambėjo iš visos širdies“, – dėkodamas šventės dalyviams kalbėjo „Alitos“ gamybos direktorius Viktoras Mostovojus.

Šventės akcentu tapusio rekordo iniciatorė „Alitos“ gamykla priklauso lietuviško kapitalo įmonei „MV GROUP Production“, kuri rūpinasi gamyklos pažanga ir aktyviu įsitraukimu į Dzūkijos sostinės gyvenimą. Viena seniausių miesto įmonių ir pirmoji putojančio vyno gamintoja Lietuvoje šiemet mini 60 metų sukaktį. Lietuvą įrašiusi į putojančių vynų, brendžių, alkoholinių kokteilių ir viskio žemėlapius, „Alita“ gali pelnytai didžiuotis tiek lietuviškų prekių ženklų, tiek Alytaus populiarinimu pasaulyje. 

 

Facebook
LinkedIn
Pinterest
El.paštas