Jauniausi džiazo šokio spektaklio kūrėjai

Jauniausi džiazo šokio spektaklio kūrėjai – Sofija Varkulevičiūtė (17 metų 8 mėnesiai ir 10 dienų) ir Naglis Kranauskas (18 metų 10 mėnesių ir 24 dienos). 2022 metų birželio 22 dieną Šokio teatre Vilniuje įvyko jų džiazo šokio spektaklio „Džiazo spalva raudona“ premjera.

Tai spektaklis apie meilę šokiui ir gyvenimui. Pasitelkiant choreografiją ir scenografiją, jame pasakojama istorija apie merginą, kuri svajoja tapti šokėja ir pasirodyti didžiojoje scenoje. 45 minučių trukmės spektaklyje apjungti Brodvėjaus džiazo ir Amerikietiškojo stepo šokių stiliai.

Spektaklį Sofija ir Naglis pastatė vieni – nuo idėjos iki premjeros. Patys buvo ir režisieriai, choreografai, stilistai, scenografai, šviesų dailininkai, patys rūpinosi ir reklama.      

Sofija Varkulevičiūtė – M. K. Čiurlionio menų mokyklos muzikos skyriaus abiturientė, domisi šokiu, ypatingai džiazu ir Amerikietišku stepu. 2022 m. birželio 11-12 dienomis Prahoje vyko 40-ies metų istoriją minintis Europos Tap dance čempionatas (European Tap Dance Championship). Sofija Varkulevičiūtė buvo ir yra pimoji atstovavusi Lietuvą ir patekusi į Europos top 15.

Naglis Kranauskas šiais metais jau baigė M.K.Čiurlionio menų mokyklą. Tapo, kuria instaliacijas, videofilmus bei performansus ir tikisi praplėsti kūrybinį akiratį Gerrit Rietveld Academy Amsterdame.

Lietuvos rekordas: Džiazo spalva raudona
Facebook
LinkedIn
Pinterest
El.paštas